Dzisiaj jest: 8.7.2020, imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety

Ponad 90% zaniżonych odszkodowań – czyli jak walczyć o swoje

W 2004 roku zginął maż Pani Grażyny zostawiając w żałobie żonę i dziecko. Pani Grażyna otrzymała odszkodowanie i rentę dla siebie oraz dziecka. Po zgłoszeniu się do do nas klientka w ciągu kilku miesięcy dostała dopłatę odszkodowania – zostało jej dopłacone drugich tyle. Sprawa jest jeszcze w toku, jest szansa kilkukrotnego zwiększenia tej kwoty.
 

W 2002 roku zginął mąż Pani Marzeny zostawiając w żałobie żonę i rodziców. Pani Marzena w ciągu kilku miesięcy dostała znaczną dopłatę do odszkodowania. Rodzice męża Pani Marzeny dostali kilkadziesiąt tysięcy złotych, wcześniej była odmowa. Sprawa jest w toku i rokuje na znaczne zwiększenie tych kwot.
 

Kilkanaście lat temu zginęła 70 letnia Pani zostawiając w żałobie 2 dorosłych synów z rodzinami. Po zgłoszeniu się do nas synowie w ciągu kilku miesięcy dostali kilkadziesiąt tysięcy złotych, wcześniej nie dostali nic. Sprawa zakończona.
 

Pani Maria skorzystała po wypadku z usług prawnika kierując się tym że był najtańszy i ktoś go jej polecił. Pani Maria za śmierć dorosłego syna dostała z mężem po 10 000 złotych. Po tym jak rodzina zgłosiła się do nas rodzice dostali dodatkowo po 25 000 zł plus brat zmarłego dostał 15 000 złotych. Kwoty te pewnie były by większe, ale pełnomocnik prowadzący wcześniej sprawy popełnił za dużo błędów.
 

Pani Lucyna przechodząc po pasach została potrącona przez auto, sprawca zbiegł z miejsca wypadku. Mimo dużych obrażeń Pani Lucyna dostała odmowę wypłaty świadczeń. Po zgłoszeniu się do nas uzyskała pieniądze plus zwrot kosztów leczenia. Sprawa jest obecnie w toku.
 

Wiele osób myśli, że po otrzymaniu odszkodowania sprawa została załatwiona i już klamka zapadła. Nie jest to prawdą. Jeżeli nie została podpisana tzw. ugoda mamy otwartą drogę żeby skorzystać z profesjonalnej pomocy w tym zakresie. Po to m.in. została uruchomiona Kampania Społeczna Bezpłatna Pomoc, możemy w ramach kampanii dowiedzieć się jakie mamy możliwości i całkowicie bepłatnie zweryfikować naszą sprawę.
 

Ponad roczne doświadczenie prowadzonej kampanii pokazuje, że ponad 90% osób jakie się zgłosiło w jej ramach o pomoc miało zaniżone odszkodowania. Lub jak w części przypadków opisanych powyżej miały wcześniej odmowę wypłaty. Ogromna część, właśnie dzięki kampanii dowiedziała się o możlwości uzyskania należnych pieniedzy. W części były wypłacane odszkodowania a w części zadośćuczynienia.
 

Niestety prywatna osoba jest bezradna w zderzeniu z całym sztabem prawników firm ubezpieczeniowych. Wynika to z braku znajomości prawa i obawy, że i tak nic nie wywalczę a tylko poniosę koszty. Okazuje się, że nasza kampania była strzałem w 10 i dzięki niej przez rok czasu wiele osób odzyskało należne pieniądze nie ponosząc żadnych kosztów ani ryzyka.
 

W ramach kampanii możemy uzyskać pomoc i informację we wszelkich wypadkach śmiertelnych do 15 lat wstecz. Zarówno w tych sprawach gdzie były wypłacone odszkodowania jak i w tych gdzie nie mamy pewności czy nam się należą. Pomagamy również osobom które doznały uszczerbuu na zdrowiu podczas upadku w miejscach publicznych, np. na chodniku, sklepie etc. – tutaj pomagamy w sprawach jakie miały miejsce do 3 lat wstecz. Oczywiście zawsze zachęcamy do tego żeby, jeżeli ma się wątpliwości, wykonać telefon i dowiedzieć o swoją sprawę.
 

Zadzwoń i dowiedz się więcej – tel. 669 475 478

http://bezplatnapomoc.pl/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Pożyczki pod zastaw nieruchomości - od 13% w skali roku. Tel. 669 475 478 lub na BezpieczneKredyty.pl