Dzisiaj jest: 12.4.2021, imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny
Ogłoszenie:

Wywóz gruzu Wrocław

dodano: 2021.03.31 ważne do: 2022.02.14 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
Transportowanie gruzu oraz innych śmieci remontowych, budowlanych i zielonych, to nasza specjalność. Od wielu lat we Wrocławiu i jego najbliższych pobliskich gminach proponujemy wywóz gruzu Wrocław oraz gospodarowanie innymi odpadami - zarówno dla zainteresowanych przedsiębiorstw jak również konsumentów prywatnych. Podpisujemy umowy na dostawę i wywóz śmieci, a również wynajmujemy i dzierżawimy kontenery na gruz Wrocław - jeśli zachodzi taka potrzeba. Wolno u nas wydzierżawić kontener, a potem opróżnić go we własnym aspekcie, lecz nasze specjalne pojazdy i doświadczeni pracownicy mogą w wybitnie wartościowej cenie obsłużyć Państwa potrzeby kompleksowo - od dostawienia pojemnika na wskazany adres, aż po jego wymianę na nowy i zgodną z regulacjami utylizację śmieci.
Wystarczy jedynie skontaktować się z nami mailowo lub ewentualnie telefonicznie, by zdobyć wszystkie szczegółowe wiadomości dotyczące tego, jakie mamy kontenery na gruz Wrocław, a również złożyć od razu zamówienie na wywóz gruzu Wrocław. Zachęcamy do kontaktu także osoby przygotowujące się do sezonowych prac ogrodniczych - nasze kontenery doskonale nadają się do gospodarowania odpadami zielonymi, takimi jak liście, gałęzie, darnina czy ziemia ogrodowa. Posiadamy właściwe pozwolenia oraz kooperujemy z lokalnymi sortowniami śmieci oraz składowiskami odpadów, gdzie na zakończenie trafiają śmieci wszystkich naszych konsumentów. Niewątpliwie na wszystko gwarantujemy kompletną dokumentację.
Kontakt
Wywóz gruzu Wrocław
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Pożyczki pod zastaw nieruchomości - od 13% w skali roku. Tel. 669 475 478 lub na BezpieczneKredyty.pl