Dzisiaj jest: 28.10.2020, imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty
Ogłoszenie:

Kompaktor Do recyklingu Z-C100|GREENMAX

dodano: 2020.09.14 ważne do: 2020.12.13 wyświetleń: 10
42 000 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:
Kompaktor do styropianu | pianki polietylenowej,Zasada działania kompaktora do  styropianu。Dwuwałowa kruszarka jest stosowana w maszynie do topienia GREENMAX, która może skutecznie rozbijać odpadowy styropian na mniejsze kawałki. Ślimak obraca się z dużą prędkością, aby transportować rozdrobnioną frakcję do leja topiącego. Materiał jest podgrzewany przez urządzenie topiące, a następnie formowany w gęste wlewki/zlepy.

Kompaktor do styropianu GREENMAX zagęszcza odpady styropianowe w proporcji 50:1. Kompaktor styropianu za pomocą oferowanych Kompaktor EPS redukuje koszty i przestrzeń zajmowaną przez odpady styropianowe. Kompaktor do styropianu są bardzo proste w obsłudze, bezpieczne, mogą być obsługiwane przez jedną osobę. Dodatkowo, po przez prasowanie zużytego styropianu i powtórne jego wykorzystanie, dbamy o środowisko naturalne.

Dzięki procesowi zagęszczania  kompaktor do Styropianu GREENMAX Z-C100  zapobiega rozsypywaniu się wcześniej skompresowanego EPS, pianki PE i innych materiałów.  ZC100 oferuje wygodę recyklerom.Zaprojektowany do recyklingu tworzyw takich jak  EPE (PE FOAM), EPP, EPS, XPS i PSP.

Specjalna konfiguracja: kompaktor styropianowy GREENMAX to niestandardowe rozzwiązanie. W przypadku producentów z dużą ilością odpadów styropianu możemy dodatkowo wstawić silos, aby zwiększyć moce produkcyjne i usprawnić cały proces recyklingu styropianu.  Ponadto stale optymalizujemy automatyczny ekran wyświetlacza, aby obsługa naszej maszyny była łatwiejsza i bardziej wydajna. Możemy również skonfigurować przenośniki taśmowe i automatyczne urządzenia tnące, aby obniżyć koszty pracy,http://www.recykling-styropianu.pl/Kompaktor-do-styropianu-ZC100.html.
Kontakt
haileechen
ul. Ul. Spacerowa 6,56-420 Bierutów, 50-000 WROCLAW, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Pożyczki pod zastaw nieruchomości - od 13% w skali roku. Tel. 669 475 478 lub na BezpieczneKredyty.pl