Dzisiaj jest: 26.1.2021, imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny
Ogłoszenie:

Kompaktor do Recyklingu GREENMAX Z-C200

dodano: 2020.09.14 ważne do: 2020.12.13 wyświetleń: 22
43 000 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:
Zasada działania kompaktora do  styropianu:
Dwuwałowa kruszarka jest stosowana w maszynie do topienia GREENMAX, która może skutecznie rozbijać odpadowy styropian na mniejsze kawałki. Ślimak obraca się z dużą prędkością, aby transportować rozdrobnioną frakcję do leja topiącego. Materiał jest podgrzewany przez urządzenie topiące, a następnie formowany w gęste wlewki/zlepy.

Kompaktor do styropianu GREENMAX zagęszcza odpady styropianowe w proporcji 50:1. Kompaktor styropianu za pomocą oferowanych Kompaktor EPS redukuje koszty i przestrzeń zajmowaną przez odpady styropianowe. Kompaktor do styropianu są bardzo proste w obsłudze, bezpieczne, mogą być obsługiwane przez jedną osobę. Dodatkowo, po przez prasowanie zużytego styropianu i powtórne jego wykorzystanie, dbamy o środowisko naturalne.

Dzięki procesowi zagęszczania  kompaktor do Styropianu GREENMAX Z-C200  zapobiega rozsypywaniu się wcześniej skompresowanego EPS, pianki PE i innych materiałów.  Z-C200 oferuje wygodę recyklerom.Zaprojektowany do recyklingu tworzyw takich jak  EPE (PE FOAM), EPP, EPS, XPS i PSP.
Specjalna konfiguracja: kompaktor styropianowy GREENMAX to niestandardowe rozzwiązanie. W przypadku producentów z dużą ilością odpadów styropianu możemy dodatkowo wstawić silos, aby zwiększyć moce produkcyjne i usprawnić cały proces recyklingu styropianu.  Ponadto stale optymalizujemy automatyczny ekran wyświetlacza, aby obsługa naszej maszyny była łatwiejsza i bardziej wydajna. Możemy również skonfigurować przenośniki taśmowe i automatyczne urządzenia tnące, aby obniżyć koszty pracy,http://www.recykling-styropianu.pl/Kompaktor-do-styropianu-Z-C200.html.
Kontakt
haileechen
ul. Ul. Spacerowa 6,56-420 Bierutów, 50-000 WROCLAW, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Pożyczki pod zastaw nieruchomości - od 13% w skali roku. Tel. 669 475 478 lub na BezpieczneKredyty.pl