Dzisiaj jest: 28.10.2020, imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty
Ogłoszenie:

Maseczki ochronne 10 szt - sklep Kasandra.com.pl

dodano: 2020.04.26 ważne do: 2021.03.12 wyświetleń: 109
Szczegóły ogłoszenia:
Statystyczny dojrzały człowiek spędza w pracy chociaż osiem godzin, pięć dni w tygodniu. Czynności wykonywane w godzinach pracy (w zależności od rodzaju wykonywanej pracy oraz zajmowanego stanowiska) mogą stanowić mniej lub ewentualnie bardziej wyczerpującą część doby a w następstwie tego potrzebująca po jej zakończeniu odpoczynku oraz regeneracji organizmu ludzkiego. Zakłady pracy nie utrzymują już obecnie własnych poradni lekarskich, a opiekę zdrowotną wobec pracowników zlecają podmiotom zewnętrznym. W takiej sytuacji rady zdrowotne udzielane w czasie obowiązkowych badań okresowych bywają oderwane od praktycznych warunków pracy osoby badanej - tu pomogą niezbędne Maseczki ochronne 10 szt.

Niewątpliwą zaletą poradni przyzakładowych była znakomita orientacja pracujących tam lekarzy w specyfice danego zakładu i wypływających z niej skutków dla robotników. W tej chwili w każdym zakładzie pracy, biurze, czy ośrodku teoretycznie używane są zasady opracowane przez speców medycyny pracy i będące powszechnie obowiązującymi. Nie zawsze wolno to przełożyć na konkretny przykład. W owym czasie porada zdrowotna staje się bardziej teoretyczna niż rzeczywiście możliwa do zastosowania w realnym życiu.

----------------------
Maseczki ochronne 10 szt - sklep Kasandra.com.pl
ul. Kochanowskiego 10
39-400 Tarnobrzeg
tel: 731028595
biuro@kasandra.com.pl

Czynny godz 6-16 od poniedziałku do piątku
8-16 sobota
Kontakt
Kasandra
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Pożyczki pod zastaw nieruchomości - od 13% w skali roku. Tel. 669 475 478 lub na BezpieczneKredyty.pl